Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ceny do szacowania kosztów inwestycji

Wydawnictwa do szacowania kosztów inwestycji

Bazy cenowe stosowane głównie do szacowania kosztów inwestycji na etapie jej planowania, bez względu na źródło finansowania inwestycji, przy sporządzaniu wartości kosztorysowej inwestycji WKI w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu planowanych kosztów robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego.

 

Ceny do szacowania kosztów inwestycji

IWNB cz.1 Budynki 4/2023 - ceny obiektów budowlanych - książka IWNB cz.1 Budynki 4/2023 - ceny obiektów budowlanych - książka
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

121,50 zł

Cena netto: 112,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
IWNB cz.2 Budowle 4/2023 - ceny obiektów budowlanych - książka IWNB cz.2 Budowle 4/2023 - ceny obiektów budowlanych - książka
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

135,00 zł

Cena netto: 125,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
WRC 4/2023 PDF - wskaźniki ruchu cen - plik PDF WRC 4/2023 PDF - wskaźniki ruchu cen - plik PDF
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

67,50 zł

Cena netto: 62,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Ceny do szacowania kosztów inwestycji

Książka IWNB to informacje o kosztach ponad dwustu różnych rodzajów obiektów budowlanych, opisanych na podstawie dokumentacji technicznej wraz z odpowiednimi rysunkami, w podziale na stany i elementy realizacyjne, z odniesieniem do jednostki pomiarowej obiektu (powierzchnia, kubatura i in.) Sukcesywnie dodawane są nowe rodzaje obiektów.

Zeszyt WRC (Wskaźniki Ruchu Cen), poszerzony i wzbogacony o NOWY UKŁAD, nawiązuje do dynamiki ruchu cen na przykładzie wybranych obiektów, asortymentów i robót budowlanych, instalacyjnych i sieciowych. Obrazuje także udział procentowy składników kalkulacyjnych a więc RMS, Kp, Kz i Z w kosztach budowy obiektów (zawartych w naszym wydawnictwie ICCP) a także ruch cen w odniesieniu do krajowych stawek robocizny kosztorysowej (zawartym w naszym wydawnictwie BCB). Uwzględnia także zmiany cenowe na przykładzie pracy wybranych jednostek sprzętowych (również zawartych w ICCP). 

Abonament baz cenowych INFOCENBUD 2023

Abonament baz cenowych w wariancie PDF to świetny wybór dla specjalistów działających w branży budowlanej. To niezwykle wygodne rozwiązanie, do którego można mieć szybki dostęp na dysku swojego komputera. Proponujemy abonament roczny na produkt zawierający szereg kluczowych informacji, które są niezbędne do sprawnego działania w ramach realizacji inwestycji budowlanych.

Znajdujące się w naszym asortymencie produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kosztorysantów, umożliwiając skuteczne wykonywanie powierzonych obowiązków oraz znacząco je ułatwiając.

INFOCENBUD, abonament baz cenowych 2023 - cena

Dostępny na naszej stronie internetowej abonament baz cenowych INFOCENBUD 2023 zawiera wszelkie kluczowe uaktualnienia dotyczące branży budowlanej. Oferujemy rozwiązania z zakresu wyceny budowy nieruchomości, cen materiałów oraz sprzętu, a także koszty robót scalonych. Co więcej, proponowane przez nas produkty dostępne są atrakcyjnych kwotach.

Abonament baz cenowych, wariant PDF - opinie

Abonament baz cenowych INFOCENBUD 2023 to rozwiązanie cieszące się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych klientów. Skierowany jest zarówno do inwestorów, wykonawców czy biur kosztorysowych, jak i do wszystkich osób zajmujących się wyceną inwestycji budowlanych. Na pozytywne opinie wpływają również podejście z naszej strony oraz możliwość uzyskania profesjonalnych porad.

INFOCENBUD abonament baz cenowych 2023 - jakie korzyści wynikają z inwestycji?

Proponowany abonament baz cenowych w wariancie PDF zapewnia dostęp do rzetelnych materiałów, wpływających na usprawnienie wykonywanych obowiązków. Produkt umożliwia łatwe i efektywne kosztorysowanie oraz poprawia wydajność codziennej pracy.

Abonament baz cenowych wariant PDF - dlaczego my?

Nasza księgarnia to miejsce doskonale zaopatrzone w wysokiej jakości, przydatne materiały, sprawdzające się u specjalistów z szeregu branż. Abonament baz cenowych INFOCENBUD 2023 jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Dokładamy wszelkich starań, by proponowany asortyment okazał się atrakcyjny zarówno pod względem użyteczności, jak i ceny. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pomogą w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej.

W podejmowanych działaniach stawiamy na jakość, elastyczność i klarowną komunikację. Dzięki zaopatrzeniu się w oferowany przez nas abonament baz cenowych INFOCENBUD 2023 zyskają Państwo możliwość bieżącego wglądu w kwoty ustalane w branży budowlanej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl