Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wydania archiwalne serwisu informacji cenowych

W tym dziale znajdują się dostępne jeszcze w sprzedaży publikacje serwisu z lat ubiegłych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacjami archiwalnymi, których nie ma na tej liście, prosimy pytać o możliwość ich uzyskania. Kontakt mailowy sklep@orgbud.pl

Bazy cenowe do kosztorysowania - wydania archiwalne

Cennik RMS - ICCP-CD 3 kwartał 2022 Informacje o cenach RMS Cennik RMS - ICCP-CD 3 kwartał 2022 Informacje o cenach RMS
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena: 266,00 zł (netto: 216,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Cennik RMS - ICCP-CD Informacje o cenach RMS 2/2022 Cennik RMS - ICCP-CD Informacje o cenach RMS 2/2022
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena: 266,00 zł (netto: 216,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Cennik RMS - ICCP-CD Informacje o cenach RMS 1/2022 Cennik RMS - ICCP-CD Informacje o cenach RMS 1/2022
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena: 266,00 zł (netto: 216,26 zł )
szt.
zobacz więcej

Wydania archiwalne serwisu informacji cenowych

W tym dziale znajdują się dostępne jeszcze w sprzedaży publikacje serwisu z lat ubiegłych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacjami archiwalnymi, których nie ma na tej liście, prosimy pytać o możliwość ich uzyskania. Kontakt mailowy sklep@orgbud.pl

 

Bazy cenowe do kosztorysowania - archiwalne

Ciągła obserwacja zmieniającego się rynku usług wymaga dużych nakładów czasowych. Szereg zmian zachodzących w różnych dziedzinach gospodarki może być powodem braku informacji o aktualnych stawkach rynkowych czy cenach określonych czynników produkcji.

Z wymienionych względów dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup baz cenowych do kosztorysowania. Archiwalne wydania stanowią doskonały punkt wyjścia do analizy zmian cen poszczególnych usług. Na naszej stronie znajduje się szeroki asortyment biuletynów cenowych, które dokładnie opisują ceny robót występujące na rynku budowlanym, instalacyjnym czy elektrycznym.

Cenniki do kosztorysowania archiwalne – dlaczego warto?

Główną zaletą baz cenowych do kosztorysowania jest przejrzysta forma, która pozwala na szybkie zapoznanie się z cenami rynkowymi w danej branży.

Publikacje dedykowane są przede wszystkim wykonawcom robót budowlanych, biurom projektowym oraz rzeczoznawcom majątkowym. Dostępne na naszej stronie wydawnictwa mogą okazać się dobrym rozwiązaniem także dla inwestorów prywatnych oraz działających w sferze zamówień publicznych. Posłużą bowiem do weryfikacji kosztorysów przedstawianych przez wykonawców robót.

Bazy cenowe do kosztorysowania – archiwalne | nasza oferta

Na naszej stronie znajduje się szereg biuletynów cenowych zarówno w formie fizycznej (książki), jak i cyfrowej (CD, plik do pobrania). Każdy produkt został dokładnie opisany, dzięki czemu klienci mogą dokonywać w pełni świadomych zakupów. Ponadto dbamy o terminową realizację zamówień oraz bogaty asortyment.

Cena konkretnej bazy do kosztorysowania uwarunkowana jest przede wszystkim obszernością informacji zawartych w danej publikacji. W naszym asortymencie znajdują się także archiwalne wydania sprzed kilku lat. Jeśli są Państwo zainteresowani treścią takich publikacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cenniki do kosztorysowania – archiwalne publikacje | opinie konsumentów

Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Zestawy cen i czynników produkcji zawierają m.in.: maksymalne, średnie oraz minimalne ceny materiałów oraz sprzętu, wyciągi z cenników producentów oraz stawki robocizny i narzutów.

W przypadku jakichkolwiek pytań co do aktualnych lub archiwalnych publikacji serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachowym poradnictwem i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej bazy cenowej do kosztorysowania. Archiwalne publikacje mogą stanowić doskonały zbiór informacji cenowych. Z tego względu warto zdecydować się na ich zakup.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl