Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bazy cenowe do kosztorysowania - płyty CD, do pobrania - wydania archiwalne

Cennik RMS - ICCP-CD 4 kwartał 2023 Informacje o cenach RMS Cennik RMS - ICCP-CD 4 kwartał 2023 Informacje o cenach RMS
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

296,00 zł

Cena netto: 240,65 zł

szt.
zobacz więcej
Cennik RMS - ICCP-CD 1 kwartał 2024 Informacje o cenach RMS Cennik RMS - ICCP-CD 1 kwartał 2024 Informacje o cenach RMS
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

326,00 zł

Cena netto: 265,04 zł

szt.
zobacz więcej

Przygotowywanie szczegółowych kosztorysów to etap konieczny podczas wyceny robót. Dzięki temu można trafnie oszacować wartość inwestycji budowalnej.

W naszym sklepie znajdą Państwo aktualne oraz archiwalne bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD lub w postaci pliku gotowego do pobrania na komputer.

Archiwalne bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD i do pobrania

Bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD i do pobrania, które mogą Państwo zakupić w naszej księgarni, wyróżniają się pod względem rzetelności. Doskonale współpracują z takimi programami jak NORMA, NORMA Expert, KOBRA, WINBUD, BIMESTIMATE czy RODOS, co zagwarantuje możliwość wydajnej i bezproblemowej pracy.

Dzięki archiwalnym bazom, które wykazują świetną kompatybilność z najpopularniejszym oprogramowaniem, weryfikacja kosztorysów będzie mogła przebiegać szczególnie sprawnie.

Co zawierają cenniki do kosztorysowania (płyty CD i do pobrania)?

Cenniki do kosztorysowania – płyty CD i pliki do pobrania – składają się z dwóch części. W pierwszej z nich znajdą Państwo ceny materiałów, pracy sprzętu oraz jego wynajmu. Zamieściliśmy również stawki robocizny ustalone na podstawie notowań rynkowych z podziałem na roboty remontowe, inwestycyjne, w układzie branż, miast oraz województw. W drugiej części mogą Państwo zapoznać się z obowiązującymi cenami materiałów wielu różnych producentów. Dzięki temu końcowa wycena będzie miała szansę wymiernie przełożyć się na rzeczywiste koszty realizowanej inwestycji.

Bazy cenowe dostępne są do zakupienia pod postacią płyty CD, jako plik do pobrania bezpośrednio na komputer oraz w postaci książkowej i PDF.

Zastosowanie baz cenowych do kosztorysowania na płytach CD i w pliku

Oferowane przez nas bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD i w pliku do pobrania cieszą się doskonałymi opiniami w środowisku wykonawców wszelkich robót budowlanych, inwestorów, architektów, a także rzeczoznawców. Nasze zbiory mogą się ponadto okazać przydatne dla jednostek publicznych, na przykład urzędów miast czy też gmin.

Z pomocą cenników można w sposób rzetelny przygotować wycenę, a także poddać weryfikacji przedstawione kosztorysy. Bazy są uaktualniane co kwartał co zapewnia ich aktualność.

Archiwalne cenniki do kosztorysowania (płyty CD i do pobrania) w atrakcyjnej cenie

Cenniki do kosztorysowania (płyty CD oraz pliki do pobrania) to produkty, które odznaczają się zarówno wysoką jakością, solidnością, jak i atrakcyjną ceną.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi pozycjami w naszym asortymencie, które mają szansę kompleksowo wesprzeć Państwa pracę.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl