Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Cenniki do kosztorysowania szczegółowego - Informacje o cenach RMS, stawki i narzuty

Cenniki do kosztorysowania szczegółowego

Bazy cenowe stosowane przede wszystkim przy sporządzaniu kosztorysów powykonawczych, inwestorskich i ofertowych, oraz w zamówieniach publicznych jeżeli, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 18 maja 2004, niemożliwym jest ustalenie ceny jednostkowej robót z rynku, w tym z zawartych wcześniej umów lub powszechnie stosowanych, aktualnych publikacji.

 

Cenniki do kosztorysowania szczegółowego

Cenniki do kosztorysowania szczegółowego - Informacje o cenach RMS, stawki i narzuty

Cennik RMS - ICCP Informacje o cenach RMS (materiały budowlane, instalacyjne, elektryczne, praca i najem sprzętu, KJS, stawki robocizny kosztorysowej), 

Informacje o cenach czynników produkcji budowlanej do sporządzania kosztorysów metodą szczegółową - ICCP.  Książki ukazują się kwartalnie i zawierają ceny materiałów przedstawione w podziale na budowlane, instalacyjne i elektryczne, a także ceny pracy i najmu sprzętu budowlanego.

Poszerzone informacje o stawkach robocizny oraz wartościach wskaźników narzutów publikowane są w zeszytach BCB. W cyklu miesięcznym ukazują się zeszyty ICCP-Ekspres z wybranymi cenami RMS. Serwis informacji cenowych budownictwa ORGBUD-SERWIS jest wydawany od 1989 roku, jest solidną i szeroką bazą informacji cenowych, stanowiącą znaczącą alternatywę i uzupełnienie innych publikacji z tego zakresu (Sekocenbud, Intercenbud).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl