Uprawnienia budowlane, 180 pytań z kluczem i komentarzem + płyta CD

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 60,90 zł 60.90
Cena netto: 58,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 21050

Opis

Uprawnienia budowlane.
180 pytań z kluczem i komentarzem

 

To już 7 wydanie poradnika nr 1 przeznaczonego dla: architektów, konstruktorów budowlanych, drogowców, mostowców, kolejarzy, wyburzeniowców i instalatorów. W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej nastąpiły istotne zmiany w przepisach normujących proces budowlany (zmiany w Prawie budowlanym i przepisach technicznych, m.in. w warunkach technicznych dla budynków, w Prawie energetycznym, a także w obrocie i stosowaniu wyrobów.

W obecnym 7. wydaniu poradnika zarówno w części merytorycznej (pytania testowe), jak i w wybranych fragmentach aktów prawnych powyższe zmiany zostały uwzględnione. Zaktualizowane i wzbogacone zostało omówienie zmian Prawa budowlanego, które dotyczą: usprawnienia i przyśpieszenia procedur związanych z przebiegiem procesu budowlanego możliwości legalizacji samowolnie wzniesionych obiektów budowlanych pozwolenia na użytkowanie oraz obowiązkowych kontroli obiektów oddawanych do użytkowania zmiany kompetencji organów samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Poza tym w poradniku: 180 przykładowych pytań testowych z odpowiedziami i komentarzem (20 nowych) ułożono według kolejności artykułów (paragrafów) z zakresu danego aktu prawnego podstawowe informacje: kto? kiedy? jak? i gdzie? może uzyskać uprawnienia nowy regulamin oraz tryb przeprowadzania egzaminów i nadawania uprawnień budowlanych (uchwalony przez Krajową Komisję Kwalifikacyjną Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa) indeksy przedmiotowe do zamieszczonych tekstów aktów prawnych wykaz przepisów, których znajomość wymagana jest na egzaminach na uprawnienia budowlane.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl