Rysunek techniczny

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 39,70 zł 39.70
Cena netto: 37,81 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1928

Opis

Rysunek techniczny

 

W Zakładzie Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Instytutu Mechanizacj, Górnictwa Wydziału Górnictwa i Geologii prowadzi się zajęcia dydaktyczne na kilku specjalnościach z rysunku technicznego i geometrii wykreślnej oraz z przedmiotów związanych z podstawami konstrukcji, budowy i eksploatacji maszyn.
W celu zrozumienia zagadnień związanych z wymienionymi przedmiotami i sprawnej wymiany myśli technicznej konieczna jest znajomość podstawowych zasad rysunku technicznego.
Podręcznik pt. "Rysunek techniczny" powinien być opracowaniem pomocnym w realizacji kursu przedmiotu. Treść zawarta w podręczniku została oparta na najnowszych i aktualnych normach polskich i europejskich (stan na dzień 15 marca 2011 r.). W podręczniku zostały także omówione Dyrektywy UE dotyczące jakości maszyn.
Podręcznik jest przeznaczony w szczególności dla studentów Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej, może być też pomocny dla uczących się na innych wydziałach uczelni technicznych lub w technicznych szkołach średnich, w których są prowadzone zajęcia z maszynoznawstwa lub podstaw konstrukcji maszyn.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl