Podziały nieruchomości

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena brutto: 89,00 zł 89.00
Cena netto: 84,76 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 41360

Opis

Podziały nieruchomości. Komentarz

 

Publikacja w sposób kompleksowy porusza problematykę procedur i zasad obowiązujących przy podziałach nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem zmian i nowych regulacji prawnych wprowadzonych ostatnią nowelizacją do ustawy o gospodarce nieruchomościami. W sposób jasny i czytelny ukazuje relacje przepisów z zakresu podziałów nieruchomości z innymi dziedzinami prawa, w tym planowania i zagospodarowania przestrzennego. Komentarz obejmuje również nowe akty wykonawcze oraz zawiera wzory pism i dokumentów.
Aktualność i znaczenie podjętej w publikacji tematyki pozwala mieć nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem zarówno ze strony właścicieli nieruchomości, członków spółdzielni mieszkaniowych jak również ze strony organów administracji publicznej, a przede wszystkim geodetów - wykonawców projektów podziałów nieruchomości.
Zygmunt Bojar jest geodetą i rzeczoznawcą majątkowym z ponad 40-letnim doświadczeniem zarówno w wykonawstwie jak i administracji geodezyjnej. Brał udział z ramienia PFSRM w pracach nad nowelizacją ustawy na etapie uzgodnień międzyresortowych i w komisji sejmowej. Prowadzi kursy i zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami.
Publikacja autorstwa Zygmunta Bojara stanowi istotny wkład w tworzenie zasad praktycznego wykonywania czynności prawnych i technicznych związanych z podziałem nieruchomości. Książka ta jest także w tym sensie ważna, że jej autor mgr inż. Zygmunt Bojar, jako geodeta i rzeczoznawca majątkowy a także od wielu lat współtwórca i konsultant aktów prawnych związanych z tematyką z obu tych zakresów, uważany jest za jednego z wiodących specjalistów - teoretyków i praktyków w tych dziedzinach. Niektóre jego dzieła są wręcz odkrywcze nie tyle ze względu na nowatorskie rozwiązania, ale ze względu na ich analityczne a następnie syntetyczne przedstawienie...
prof. dr hab. Andrzej Hopfer

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl