Jak skutecznie osuszyć budynek

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 18,50 zł 18.50
Cena netto: 17,62 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 9840

Opis

Jak skutecznie osuszyć budynek. Poradnik, sposoby usuwania wilgoci
oraz zagrzybiania w budynku po powodzi

 

Powódź, jaka dotknęła Polskę w 2010 r., spowodowała ogromne straty – łącznie wyniosły one 2,9 mld euro (razem ze stratami w rolnictwie). W wyniku działania żywiołu zostało poszkodowanych ponad 69 tys. rodzin. Straty poniosło 811 gmin oraz ok. 1,4 tys. przedsiębiorstw. Zniszczeniu uległo ponad 18 tys. budynków.

Spowodowane intensywnymi deszczami duże wezbrania rzek, których efektem jest zalanie znacznych obszarów osiedli, wsi i gruntów rolnych, zniszczenie infrastruktury hydrotechnicznej na danym terenie, stanowią wyzwanie dla osób i instytucji odpowiedzialnych za profilaktykę i walkę ze skutkami powodzi. Z lektury różnego rodzaju opracowań wynika niestety, że każdego roku możemy być narażeni na działanie tego żywiołu. Ogromne sumy pieniędzy wydawane na działania prewencyjne nie są w stanie uchronić nas przed kolejnymi powodziami.

Oddawany do Państwa rąk poradnik ma na celu dostarczenie podstawowych informacji na temat radzenia sobie ze skutkami tego zjawiska. Zostały w nim zebrane praktyczne porady dotyczące postępowania z zalanym budynkiem i jego elementami oraz zapobiegania zagrzybieniu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl