Bezpieczeństwo pracy w budownictwie

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 43,00 zł 43.00
Cena netto: 40,95 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1645

Opis

Bezpieczeństwo pracy w budownictwie

 

Branża budowlana jest jedną z najniebezpieczniejszych w całej gospodarce.Nie odnosi się to wyłącznie do warunków polskich, dotyczy większości świata. Nie tylko liczba wypadków przy pracy w budownictwie jest przerażająca, również ich skutki. Mimo unowocześnień, nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, budownictwo od lat pozostaje w niechlubnej czołówce najbardziej wypadkogennych branż.

Książka, którą trzymają Państwo w rękach, jest zbiorem najciekawszych artykułów ukazujących się na łamach miesięcznika "Praca i zdrowie" od ponad pięciu lat. Zebraliśmy materiał przekrojowy, tak by był najbardziej komplementarny i mógł służyć w codziennej pracy - od wydania zgody na budowę po wszystkie jej etapy z ukończeniem włącznie.
Najbardziej zależało nam na podkreśleniu i uwypukleniu zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy w budownictwie, stąd wśród zagadnień m.in. praca na wysokości, bezpieczna organizacja budowy, dokumentacja budowy, warunki atmosferyczne, bezpieczne kierowanie budową, plan BIOZ, zarządzanie ochroną zdrowia, środki ochrony indywidualnej, przyczyny i skutki katastrof budowlanych i wiele innych.

Książka "Bezpieczeństwo pracy w budownictwie" przeznaczona jest dla wszystkich uczestników procesu budowlanego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl