Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

KNR 2- ...

KNR 2-09 - do programu KOBRA - nawierzchnie tramwajowe KNR 2-09 - do programu KOBRA - nawierzchnie tramwajowe
Cena:

40,59 zł

Cena netto: 33,00 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-14 - do programu KOBRA - konstrukcje budowli morskich KNR 2-14 - do programu KOBRA - konstrukcje budowli morskich
Cena:

46,64 zł

Cena netto: 37,92 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-15 - do programu KOBRA - instalacje sanitarne GEBERIT KNR 2-15 - do programu KOBRA - instalacje sanitarne GEBERIT
Cena:

32,80 zł

Cena netto: 26,67 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-15 - do programu KOBRA - instalacje wod. kan. gaz i C.O. KNR 2-15 - do programu KOBRA - instalacje wod. kan. gaz i C.O.
Cena:

78,50 zł

Cena netto: 63,82 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-16 - do programu KOBRA - izolacje termiczne KNR 2-16 - do programu KOBRA - izolacje termiczne
Cena:

47,36 zł

Cena netto: 38,50 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-20 - do programu KOBRA - sieć cieplna KNR 2-20 - do programu KOBRA - sieć cieplna
Cena:

47,36 zł

Cena netto: 38,50 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-21 -do programu KOBRA - tereny zieleni KNR 2-21 -do programu KOBRA - tereny zieleni
Cena:

64,43 zł

Cena netto: 52,38 zł

szt.
zobacz więcej
KNR 2-23 - do programu KOBRA - terenowe urządzenia sportowe KNR 2-23 - do programu KOBRA - terenowe urządzenia sportowe
Cena:

56,23 zł

Cena netto: 45,72 zł

szt.
zobacz więcej

KNR-2

Katalogi Nakładów Rzeczowych to jedno z pojęć, które powinien znać każdy, kto przygotowuje kosztorysy robót budowlanych. Jednak stworzenie takiego zestawienia może być niezwykle czasochłonne, a najmniejszy nawet błąd może wiązać się z konsekwencjami prawnymi i poniesieniem kary finansowej.

Dlatego też warto zapoznać się z naszą ofertą KNR-2, które stanowi uzupełnienie do programu KOBRA. Dzięki nim kosztorysowanie pewnego zakresu szeroko rozumianych robót budowlanych będzie dużo łatwiejsze, a co najważniejsze - szybsze.

KNR-2 do programu KOBRA — najwyższy profesjonalizm

Podczas tworzenia kosztorysu najważniejsze są przede wszystkim najwyższa precyzja oraz dokładność. Oferowane przez nas narzędzia pod postacią KNR-2 pomogą z dużą łatwością uporać się z trudnym zadaniem, jakim jest sporządzenie zestawienia kosztów.

W oferowanych przez nas produktach można znaleźć różnorodne tablice, które ułatwią cały proces. Co więcej, KNR są na bieżąco aktualizowane i zawierają wszelkie dane, jakie mogą okazać się niezbędne podczas tworzenia kosztorysu.

KNR-2 do KOBRA — jak wygląda?

Podstawową informacją zawieraną w KNR są dane liczbowe określające ilość robocizny (R), materiału (M) oraz sprzętu (S) potrzebnego do budowy (wykonania, montażu itp.) danego przedsięwzięcia budowlanego, wyrażonego w jednostkach (np. ile potrzeba cegieł, pracowników, itp.).

Bardzo ważny element KNR stanowi specyfikacja pracy zawarta w każdej tabeli. Zawiera zakres zadań objętych jednym projektem, a sam jego tytuł jest zazwyczaj dość ogólny. Pozycje o tej samej nazwie z różnych KNR mogą różnić się specyfikacjami prac.

W każdym KNR znajduje się część ogólna, w której opisano założenia przyjęte przy formułowaniu katalogu, zakres stosowania go, wymagania techniczne, obowiązujące normy PN/EN, aprobaty techniczne itp. oraz działanie metody modyfikacji normy w szczególnych warunkach. W katalogach obejmujących technologię konkretnej firmy często pojawiają się informacje producenta, które omawiają konkretne zagadnienia związane z tematyką danego arkusza.

Katalog nakładów KNR-2 do programu KOBRA — dlaczego warto?

Katalogi nakładów KNR-2 to produkty cieszące się niezwykle dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu. Ich najwyższą jakość potwierdzają przede wszystkim liczne opinie zadowolonych użytkowników.

Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na dokładne opracowanie, a także bardzo szeroką ofertę. Tym, na również przyciąga kupujących, jest niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl