Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bazy cenowe do kosztorysowania - książkowe wydania archiwalne

BCB-PDF 1 kwartał 2024 - stawki, narzuty BCB-PDF 1 kwartał 2024 - stawki, narzuty
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

89,50 zł

Cena netto: 82,87 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
BCB 4 kwartał 2023 - stawki, narzuty - książka BCB 4 kwartał 2023 - stawki, narzuty - książka
Producent: ORGBUD-SERWIS
Cena:

81,00 zł

Cena netto: 75,00 zł

szt.
zobacz więcej

Bazy cenowe do kosztorysowania - książkowe

W wielu dziedzinach robót budowlanych istnieje zapotrzebowanie na specjalistyczne bazy cenowe do kosztorysowania, aby móc przygotować proces inwestycyjny, a następnie go rozliczyć. Publikowane cenowe podzielono według robót: inwestycyjnych i remontowych z uwzględnieniem branż: budowlanej, instalacyjnej (sieci wod.-kan., gazowe, c.o.), inżynieryjnej, elektrycznej, energetycznej, drogowej, torowej, zakładania i konserwacji zieleni oraz robót wyburzeniowych i rozbiórkowych.

Wszystkie publikacje zawierają ceny jednostkowe robót na poziomie cen średnich. Podstawę ich opracowania stanowią kosztorysowe normy nakładów rzeczowych KNR, średnie w skali kraju stawki robocizny, pracy sprzętu oraz cen materiałów, średnie w skali kraju wskaźniki narzutu kosztów pośrednich i zysku. Wszystkie bazy cenowe obejmują bardzo szerokie spektrum informacji.

Sposób odnajdywania informacji w oferowanych przez nas bazach jest niezwykle prosty i intuicyjny, dzięki czemu nikt nie ma problemu z pozyskaniem potrzebnych mu informacji. Zakupując cenniki do kosztorysowania (książkowe) w naszym sklepie internetowym, zyskują Państwo dostęp do informacji niezbędnych przy wykonywani kosztorysów metoda uproszczoną.

W czym pomagają bazy cenowe do kosztorysowania?

Zaopatrując się w cenniki do kosztorysowania, mogą Państwo przyspieszyć i ułatwić wycenę robót oraz obiektów. Zaproponowana uproszczona metoda wyceny inwestycji, mimo swojej nazwy, jest niezwykle dokładna. Informacje zawarte w publikacjach przydają się także przy weryfikacji i szacowaniu kosztów inwestycyjnych. Przy ich pomocy można wykonać analizy cenowe, opinie, przeprowadzić negocjacje cenowe czy oszacować planowane koszty robót budowlanych.

Bazy cenowe do kosztorysowania, książkowe - cena

W naszym sklepie internetowym, w tej kategorii dostępnych jest wiele różnych wydań archiwalnych baz cenowych do kosztorysowania w wersji książkowej. W asortymencie znaleźć można sporo cenionych wydawców, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru egzemplarza odpowiadającego jego potrzebom.

Opinie - cenniki do kosztorysowania, książkowe

Nasz sklep internetowy wyróżnia się niezwykle szerokim asortymentem, przez co bardzo łatwo mogą Państwo u nas znaleźć to, czego szukają. Przybywa do nas coraz więcej klientów, ponieważ fachowcy cenią sobie dobre źródła informacji, ogromny wybór, a także atrakcyjne ceny. Codziennie otrzymujemy liczne pozytywne opinie, dzięki którym wiemy, że podążamy w dobrym kierunku.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl